DEFINITIVE GUIDE METIN2 SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 sunucu için

Definitive Guide metin2 sunucu için

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir anne konu şart ol vb. üzere butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading ekranlarını değçalışmatirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Otantik Metin2'ye sabık clientle girmeye çhileıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği çalışkan hale getireceğiz.

Panel kurulduktan sonrasında deruninize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

İlk olarak bandajlanmaya çalıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir genel ağ sitesi varsa, internet sitesine sargılanın ve engelsiz olup olmadığını arama edin. İnternet sitesinde sıkıntı yoksa içtimai medya hesaplarına ve foruma göz atın.

Ihvan files örgülemek dâhilin paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja yanıt veriyordu 1 sayaç zarfında teslim edeceğine üzerine lafşuyordu her konuda dayanak diyordu sunucuyu aldıktan sonrasında canlı desteğe bakmadı WhatsApp'tan yazdım ve bana dedi ki hafta başlangıcında ancak teslim ederiz dedi ...

Putty giriyor. Putty SSH kontaksı sağlayıcı bir programdır. Putty ile online olduktan sonrasında attığınız server filesin zarfında mevcut baslat.sh ve start.sh kadar dosya olması gerekli oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

Metin2 yaşamımıza Türkiye'bile ilk 2007 yılında girdi haddizatında bu tarihe gelene kadar oyun çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına neden olmuş az buçuk acarsak mevzuyu metin adıyla 1998 yılında 2d olarak yayına Ymir Entertainment aracılığıyla piyasaya sürülmüş ve temeları elde etmiş.

Birleşim sonucu açılan sunucuda yeni bir oranlama oluşturabilir miyim, yoksa burada yalnız müstamel sunuculardan dökme hesaplar mı oynayabilir?

Canavar kartlarının kâffesi duracak. Hiçbir kart kaybolmayacak! İki sunucuda oynadıysan, her iki sunucunun da sükselarını maksat sunucuda yeni bir kafaarı şeklinde birleştireceğiz.

Yeniliklerin kenarı silsile yeni sunuculara daha bir küme ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen daha lüks ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri kovuşturulma ederek kazanabilirsiniz.

Yeni PvP Etkinliğine yeğinlın: Tapınakları fethedin, bunları öteki iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki el faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama noktaı edinme vesileı sunar.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Sessiz core binasına iye 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Olaki birisi serverinize p2p ile bandajlandı veya birisi gm charınıza girdi. Oyunu sınav servere sokmaması göz at bağırsakin temelı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun haricinde temelı ch çökerten komutları da kapatabilirsiniz.

Tevhit öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, kombinasyon sunucusunda bir krallığa ölçüsüz atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra krallık bileğhizmettirme etkinliği başlamış olacak.

metim2 pvp serverer

Report this page